Het nieuwe veilingseizoen gaat zondag 23 september van start op Top Pigeons. We hebben voor het komende veilingseizoen een fantastische groep top marathon liefhebbers aan ons weten te binden. En die marathon toppers komen stuk voor stuk met geweldige duiven uit al hun beste kwekers en vliegers en moet bijzondere inteelt koppelingen. Het aanbod is super gevarieerd dus voor iedereen komen er mooie kansen om iets nieuws voor het kweekhok te bemachtigen.
Team Top Pigeons is op dit moment nog volop bezig met het bezoeken van liefhebbers in Nederland en België maar de toezeggingen zijn nu al indrukwekkend. De volgende liefhebbers komen met 1 of meerdere compacte veilingen langs op Top Pigeons: H. Wijnands & Zn., Jos Martens, Vincent Vork, Gebr. Hagens, Gebr. Limburg, AP Overwater, Martin de Poorter, Paul & Sven Saeytijdt, Ronald Geerdink, Herman Brinkman, Jan Schreurs, Piet de Vogel, Dries de Hoogh & Zn., Gebr. Holleman, Comb. Seelen, Team Vollebregt, Peet & Paloma Solleveld, A. Saarloos & Zn., Gerard Schalkwijk, Theo Hetterscheid, Comb. Hommes & Znn, Jan Polder, D. & P. Soepboer, Jan Grootoonk, Comb. Vromans, Jan Morsink, Jan Willems, Benno Kastelein, Sjaak v.d. Velde & Zn., Carlo Dominicus, Boonen Pigeons (Johan en Wil Boonen) enzovoort.

Ook zijn er al enkele totale verkopen vastgelegd. Zo komt er een totale verkoop van (wijlen) Comb. Blokker uit Den Helder. Om gezondheidsredenen gaat er van Flip Steketee uit Yerseke een totale verkoop op Top Pigeons worden gepresenteerd. En er komt een TOTALE verkoop van First Prize Pigeons. Evert Diepeveen gaat verder met FPP Speed en neemt na een mooie historie afscheid van de fond collectie. In de totale verkoop van First Prize Pigeons komen dus ook alle (oude) kweekduiven in de verkoop samen met een prachtige (deels ingeteelde) collectie jonge duiven. Een laatste kans om direct uit de FPP bron iets te bemachtigen en die kans krijgt u dus bij Top Pigeons. Deze FPP veiling zal vermoedelijk in februari 2019 gaan plaatsvinden. We houden u op de hoogte.

Tot zover alvast een overzicht van wat er zoal langs gaat komen. Er zullen nog wat mooie namen aan worden toegevoegd dus blijf ons volgen op sociale media en onze website. Dan bent u altijd op de hoogte van de allerlaatste ontwikkelingen.