Evelien’s Journaal

Ja ja, vorige week heb ik verzaakt... SORRY!

Er stonden voor ons 2 vluchten op het programma... PONT SAINT MAXENCE Afd.5 met voor ons een afstand van +/- 320 Km en een trainingsvlucht vanuit MELUN afstand +/- 380 Km die door mij vrijdag waren ingekorfd in HANK (Noord Brabant).

WACHTEN.
Het was zaterdag wederom weer wachten op, ja waarop eigenlijk? Op betere weercondities en dat voor de derde week op rij. Eigenlijk zeg ik niet snel iets negatiefs over het lossingsbeleid van onze afdeling, gewoon simpel omdat wij daar ter plekke niet aanwezig zijn om die keuze te maken van WEL OF NIET lossen. Maar als dan MELUN reeds om 7.30 uur gelost wordt en deze ook over hetzelfde gebied van PONT SAINT MAXENCE moeten vliegen vraag ik me soms af wat er mis gaat binnen onze afdeling. Is het een kwestie van (te) grote voorzichtigheid en het op save spelen zodat niemand iets kan zeggen?

Zie ter verduidelijking de berichtgeving

Het eerste bericht is vrij positief en dan ineens is er mist, of hangt er een wolk en zit het dicht en worden we uiteindelijk pas om 11.45 uur gelost... Mijn inziens veel en veel te laat en ik weet dat er bij veel liefhebbers nog steeds duiven achter zijn en daar zaten zeker geen gekkies bij! Ik snap best dat daar mensen van uit hun stekker gaan, al vindt ik discussiëren 1 en iemand finaal afbranden weer van andere orde is... We maken er op deze manier alleen maar van dat onze duiven geen moer meer gewend zijn, kortom we maken er watjes van... Mijn mening is dat ze best veel kunnen hebben. Maar goed, voor we weten hebben we dierenorganisaties op onze nek!! Het blijft altijd wat.

MELUN.
Van MELUN kwamen de duiven hier zeer goed naar huis en daar zijn we blij mee. Het is voor ons gewoon een graadmeter voor de aanstaande ZLU vluchten...
Bij het inkorven op het grote parkeerterrein van chauffeursrestaurant DE NAPOLEON in HANK was het wederom een grote drukte waar met man en macht gewerkt werd door talloze medewerkers om de boel in goede banen te leiden om de aangeboden duiven – afkomstig van liefhebbers vanuit alle windstreken uit Nederland - op tijd in de manden te krijgen. Wij korven daar al enkele jaren in en dat loopt daar op rolletjes. Wij zijn in ieder geval DIK en DIK TEVEDEN over de organisatie: GEWOON TOP!

PONT SANT MAXENCE.
Bij ons thuis zaten de duiven een half uur na de eerste in onze club. We hadden echter wel vlot alles thuis, dus zeg het maar... Ze kwamen thuis en ze konden bij wijze van spreken zo weer de mand in en geen gram afgevallen of zelfs maar een tikkie vermoeid...
Op naar het volgende weekend.

MEDICATIE.
Dan nog even over het geven van medicatie wel of niet en de discussies daarover. Er zijn nog regelmatig discussie over het bovenstaande .Liefhebbers die roepen "IK GEEF NIKS"..., en dit ook willens en wetens vol blijven houden dat dit zo is... Laten we nou eens ophouden te doen alsof de ander gek is en daarmee je eigen geloofwaardigheid voor schut te zetten. We kunnen gewoon niet zonder, zeker de programmaspelers niet. Iedere week zitten je duiven bij een ander in de mand en dan kan je niet een heel seizoen zonder geel- of een koppenkuur. Dat is zo goed als uitgesloten... Ook wij, als ZLU speler kunnen niet zonder medische begeleiding die wij krijgen van dierenarts Stefan Göbel. Hij adviseert ons te doen wat nodig is, en is er niks dan is dat ook niks en dat werkt voor ons perfect. Maar hou op te zeggen "wij geven niks" want je zet jezelf voor schut! Zo dat is weer even gezegd. Hahaha...

FEYENOORD.
Op het moment van dit schrijven zit ik naar een extra uitzending van RTV RIJNMOND te kijken. Daar is de huldiging bezig vanaf het stadhuis aan de Rotterdamse Coolsingel. Wat daar dan te zien is? Nou de huldiging als Landskampioen 2022-2023 van ons cluppie FEYENOORD te kijken! Een kolkende mensenmassa van misschien wel 150.000 toeschouwers die geen glimp willen missen en gewoon erbij willen zijn... Bij HUN en ONS cluppie FEYENOORD.

Afgelopen zondagmiddag zijn wij op Stadhuisplein/ Lijnbaan de wedstrijd om het kampioenschap wezen kijken op MEGA grote schermen... Dat was werkelijk ongekend en fantastisch om dat mee te mogen maken. Ik zeg eerlijk dat ik heb staan huilen en springen van geluk wanneer er een doelpunt werd gemaakt. Noem mij desnoods maar een sentimentele muts, het maakt me niks uit. Maar ik leef gewoon zo intens mee met al die andere FEYENOORD supporters (de echte wel te verstaan) en dat is echt fantastisch om mee te maken. We waren er samen met Gero en onze 2 zonen en nog een goede vriend. Gero en ik werden min of meer verplicht door onze zonen om mee te gaan en zag er zelfs tegenop, maar eenmaal daar aangekomen heb ik er geen moment spijt van gehad... PRACHTIG GEWOON!!

Met onze zonen (in blauw shirt) en goede vriend op Coolsingel/ Lijnbaan.

Zondagmiddag Coolsingel/ Lijnbaan Rotterdam.

Zondagmiddag Coolsingel/ Lijnbaan Rotterdam.

Daar staan ze dan: Onze helden van FEYENOORD. (foto: ANP)

Vandaag ben ik niet veel waard, ik ben gebroken en lichtelijk schor van stem maar het was het allemaal waard. Nu zit ik voor de tv al weer huilend van geluk... Wanneer je intervieuws ziet dat er voetbalfans bij zijn die zo vreselijk ziek zijn en nog maar kort te leven hebben en dan als LAATSTE WENS hebben er bij te mogen zijn, dan maakt dat wat bij je los...
Hetzelfde wanneer LEE TOWERS met zijn groot Feyenoord hart zijn beroemde nummer 'You'll Never Walk Alone' live gaat zingen dan zing ik, net als die ontelbare Feyenoord aanhangers zo hard als ik kan mee, echt waar!
Zo’n feest, zoiets kan volgens mij alleen maar in Rotterdam, want laten we eerlijk zijn, GEEN ANDERE CLUB HEEFT ZO’N GIGANTISCH LEGIOEN ACHTER ZICH STAAN ALS FEYENOORD...
En veelal mensen van het werkende volk...

Gero werd wakker vanmorgen en zei tegen mij “IS HET ECHT GEBEURD EEF, ZIJN WE ECHT KAMPIOEN”...? HAHAHA...
FEYENOORD zit gewoon in je hart ❤️ en dat heb je, of heb het niet... Nou ik heb het WEL...!!
Tot de tot de volgende keer maar weer. Ik ga verder genieten en janken van het Rotterdamse spektakel...

Toedeloe en You'll Never Walk Alone...

Groetjes van Evelien

Nieuwsbrief Peter Boskamp

Foto1
24 februari 23
Salmonella een blijvend probleem? Een oude duivenwijsheid door de jaren heen te be- luisteren is en was: ‘Als je paratyfus op je hok krijgt kunt je het hok beter aansteken. Daar kom je nooit van...

Columnist in Spotlight

03 juni 23
Ik moet mij in de eerste plaats verontschuldigen bij de groep van...
19 april 23
23 maart 23
24 februari 23
Toen ik op Face Book  het bericht  plaatste dat ik van...
17 februari 23
01 februari 23
Als je door het hekken aan het kerkhof van...
13 januari 23
BEELDEN UIT MIJN KINDERJAREN DEEL III Deze foto is...
23 december 22
Ik heb vroeger enkele heel mooie kerstverhalen...
21 december 22
  Alvorens dit verhaal aan te vatten een woordje...

Colums in spotlight

Vrienden van Duivenvaria.nl

Promo185x75new Promo185x75new AddeJong185x75new Promo185x75new Promo185x75new Fondclubmiddenlimburg185x75new Promo185x75new Promo185x75new NPO185x75new Promo185x75new Promo185x75new MichelBeekman185x75new Promo185x75new AdSchaerlaeckens185x75new CombvanHeteren185x75new Embregtstheunis185x75new Promo185x75new Fondclubgrootrotterdam185x75new Promo185x75new Duivenmarktplaats185x75new Promo185x75new LeoLronk185x75new Hooymansduivensport185x75new HenkWassink185x75new GerardDekker185x75 Promo185x75new Promo185x75new BannervanAdrichem185x75 Promo185x75new Promo185x75new ZLU185x75new Promo185x75new Ceeschroevers185x75new GJBeute185x75new FKramerCouwehand185x75new LouisvZuijlen185x75new

Meest gelezen berichten

Buienradar

Weer

meteobelgie1

 meteofrance1

vliegweer voor duiven1

Uitslagen

Compuclub250x80new

Pigeonvillage250x80new

SBS6tekst250x80new

Afdelingen

Afdeling1 135x40Afdeling7 135x40
Afdeling2 135x40Afdeling8 135x40
Afdeling3 135x40Afdeling9 135x40
Afdeling4 135x40Afdeling10 135x40
Afdeling5 135x40Afdeling11 135x40
Afdeling6 135x40Afdeling12 135x40